Będzie gęsto!

  Gęsto - bo lasy przepaścicste a obfitujące w zwierza, ale i etapów sporo, do tego punktów kontrolnych do odnalezienia niemało. Będzie ciekawa nawigacja, trochę zadań specjalnych dla orzeźwienia, jak również wycieczka kajakiem na deser. To wszystko - i jeszcze więcej - za nieco ponad miesiąc, podczas zasłużonego dla polskiego AR weekendu majowego.

 Wracamy z ta datą - ale w zupełnie nowe miejsce. Puszcza Knyszyńska debiutuje jako arena rajdów przygodowych, co jest o tyle zaskakjujące, że teren nadaje się na takie wczasy, jak mało który. W dodatku - jest to teren bogaty w mapy do orientacji sportowej, co jeszcze podnocis jego atrakcyjność z punktu widzenia zawodników. I organizatorów też...

 Niebawem na stronie ukażą się schamty tras. dzisiaj można powiedzieć tyle, że zarówno na krótkiej, jak i długiej trasie, dośc często zmieniać się będą dyscypliny. Przy czym na tej dłuższej zmagania kończyć będzie syty rolkotrek, po którym zawodnicy wsiądą w kajaki, machną jeszcze zadanko czy dwa - i już!

 Trasa krótka nie będzie musiała targać rolek, poza tym - podobnie, tylko krócej. No a ultrakrótka to w ogóle fajna i szybka zabawa, acz i tu zadań nie zabraknie. Zapraszamy serdecznie; warto będzie na majówkę zjechać na Podlasie!

 A do końca marca wpisowe w korzystniejszej ( z punktu widzenia zawodników) wysokości. Czekamy na Was...