Dzień 2 rajdu na puszczy

Cześć! Tu Sławomir! Z tego miejsca chciałbym pogratulować zwycięzcom, czyli Maciejowi Dubajowi, Justynie Frączek, Rafałowi Bogackiemu i Maciejowi Marcjankowi (AR Team) zwycięstwa na trasie długiej Rajdu 360 Stopni w Puszczy Knyszyńskiej! Dziś ruszyła trasa krótka, a w sobotę o poranku z ultrakrótkim odcinkiem zmierzą się i zawodnicy i organizatorzy.

Zmagania na trasie długiej można wciąż śledzić na stronie TRACKCOURSE.COM!!!

Zwycięski zespół dotarł do mety około godziny 16.00, a w zasadzie tuż przed. Oficjalny czas podamy po opublikowaniu go przez Harpera Softa. Na kolejnych miejscach dotarli Łukasz Warmuz, Agnieszka Korpal, Irek Waluga i Marcin Zdziebło (Team 360 Stopni) oraz Rajd Konwalii Team w składzie Kuba Molski, Weronika Biała oraz Franek i Jacek Galla. 

Akcja zoologiczna przybiera na sile. Igor Błachut​ znalazł w swej powłoce skórnej aż dziesięciu kleszczy, które sobie w większości wyłuskał osobiście, a jeden utkwił w takim miejscu, że potrzebna była pomoc. Mimo wszystko Igor nie zdradza tajników lokalizacyjnych, ani śmiałka, który podjął się iskania. To taki temat mało sportowy, ale ze sportem uprawianym w Puszczy Knyszyńskiej związany bardzo i wynikający i przenikający. O żubrzętach, jenociętach i innych borostworach mówią wszyscy. Jedni je widzieli, inni słyszeli i czuli nosami wykorzystując zmysł powonienia.